D-Fens: Střelba v Libni

28. září 2008 v 21:58 | D-Fens |  PŘEVZATÉ TEXTY A ODKAZY
Zajímavý článek - rozhodně doporučuji!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Praclovek Praclovek | Web | 29. září 2008 v 13:45 | Reagovat

Mě ten článek taky dostal. Ten chlápek má ale dle našich zákonů ještě v podstatě štěstí (jak smutné toto psát), že jim rovnou neudělal díry do škeble nebo bypass na pumpě... To by měl na krku rovnou dvojnásobnej mord. Musíš uznat, že na pár metrů pokud zachováš klid, ksindla trefíš celkem s jistotou, ale kam to v tý rychlosti koupí, v tom zlomku vteřiny (ne)míření - dost těžký předpovědět.

Tak mě napadlo, že ten ksinndl c*****ej z toho vyšel ještě "za rozumnou cenu". Šlo to do masa a to je zranění alá "dej si na to vobklad", když to trochu zjednodušim. Přijít tyhle hajzlové ke mně, tak mám asi větší problém, páč bych jim někomu z nich asi tou nohou vod stolu umajznul palici. No shame. Stejně jí tyhle hovada maj jenom na ono pověstné, "aby jim nechcalo do krku". Vlastně ještě na jednu věc. Včas si dojít na sociálku pro chechtáky. To maj spočítaný dost dobře.

A poslední: Už vidím, jak to tahle svoloč hraje na "těžký ublížení", "trvalý následky" a už se jde žádat o ID (pokud už ho nemaj, ale každej bod je dobrej, že áááno)...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama